De reparateurs van het Repair Café Eemnes staan zaterdag 15 juni weer voor u klaar in gebouw de Schoter, Wakkerendijk naast de R.K. kerk.

U bent welkom met uw huishoudelijke apparaten, zoals koffiemachines, broodroosers e.d. maar ook tuingereedschap zoals heggescharen. Samen met de reparateurs bekijken we of reparatie mogelijk is hetgeen vaak het geval is. Reparatie van beschadigde kleding is ook mogelijk. Als de reparatie succesvol wordt uitgevoerd bespaart u de aanschaf van een nieuw apparaat en levert u tevens een bijdrage aan een gezonder milieu. Weggooien kan altijd nog. De reparaties worden gratis uitgevoerd, wel wordt een vrijwillige bijdrage op prijs gesteld.
Daarvan kunnen dan weer nieuwe gereedschappen en materialen worden aangeschaft. De openingstijden zijn van 10.00 uur tot 13.00 uur. Na 12.00 uur worden geen reparaties meer aangenomen.