Op zondagavond 18 mei gebeurt er iets mafs in de kerk, want de MAF komt naar ons toe. MAF is de afkorting van Mission Aviation Fellowship.
Zij vliegen met 120 vliegtuigen in zo’n 26 landen en maken jaarlijks meer dan 56.000 vluchten naar ruim 1400 bestemmingen in jungle, bergen, woestijnen en op eilanden. Ze vliegen voor meer dan 2000 kerken en organisaties om hulp te verlenen in nood. Niet alleen hulp , maar ze brengen ook het Evangelie naar moeilijk bereikbare gebieden. Er worden in noodsituaties echt levens gered! Hessel Loonstra werkt bij de MAF en komt in deze kerkdienst hierover vertellen, we lezen ook uit de Bijbel en bidden en zingen met elkaar. Ook zullen er filmpjes worden vertoond.
De dienst begint om 18.30 uur in de Nicolaaskerk, Kerkstraat 16, zodat ook kinderen mee kunnen komen luisteren en kijken en we nodigen iedereen van harte uit om voor het eerst of opnieuw een keer bij ons binnen te lopen om meer van dit mooie verhaal van deze organisatie te beluisteren. De deuren staan wagenwijd open voor jullie allen.