Mensen met dementie willen, net als ieder ander, blijven deelnemen aan het dagelijks leven. Meedoen aan activiteiten, contact houden met anderen, ertoe doen. Maar wat is daarvoor nodig? En wat kunnen wij als samenleving betekenen?
Dit evenement biedt: onvergetelijke rondleidingen, kennis over Dementalent, koormuziek; leeskring, een infomarkt. En nog veel meer. Voor mensen met dementie, familie, vrienden, betrokkenen, buurtbewoners. Voor iedereen die wil begrijpen, steunen en het verschil wil maken – je bent welkom.
Singer Laren
Op 21 september is het Wereld Alzheimer Dag. Hét moment om samen extra aandacht te vragen voor iedereen die leeft met, of te maken heeft met dementie. De toegang is gratis en aanmelden is niet nodig.
Wanneer 21 september 2026
Aanvang 14.00 – 17.00 uur
Inloop vanaf 13.30 uur
Waar Singer Laren
Entree gratis
Informatie alzheimer-nederland.nl/regios/gooi-en-omstreken