De èchte Eemnesser heeft natuurlijk geen enkele twijfel over ‘the place to be’ op Koningsdag. In Eemnes natuurlijk! Maar let op, dit jaar wel een dagje eerder op zaterdag 26 april!

Het Oude Raadhuis trapt vrijdagavond af met de Koningsnacht en als de dijk net weer schoon is, melden de eerste vroege vogels zich alweer voor een plekje op de jeugdmarkt. We hopen uiteraard op een lekker voorjaarszonnetje om er met elkaar weer een traditioneel gezellige dag van te maken. De Feestkrant met het volledige programma zal medio april huis aan huis worden bezorgd.

80 Jaar vrijheid
Maar dit jaar hebben we nòg een feestdag. We vieren dit jaar 80 jaar vrijheid. Een lustrumjaar en dat betekent (voor de meesten) een vrije dag en (voor iedereen) feest in Eemnes. De perfecte combinatie!

Het programma van die dag begint rond 14.00 uur met de binnenkomst van de estafettelopers die het bevrijdingsvuur vanuit Wageningen naar Eemnes brengen. Daarna is er volop gezelligheid met live muziek en foodtrucks. Ook Het Gooi Bevrijd, de optocht met legervoertuigen, komt langs in Eemnes die dag. Daarmee gaan we ècht weer 80 jaar terug in de tijd. Kortom, een Bevrijdingsfestival in je eigen Eemnes. Gezelligheid verzekerd!
Het volledige programma vind je straks in de Feestkrant. Volg de socials van Feestcomité Eemnes om komende weken op de hoogte te blijven.
Heb je interesse om mee te lopen in de estafette-loop van Wageningen naar Eemnes? Stuur dan een bericht naar info@feestcomite-eemnes.nl. Dan houden we je op de hoogte van de voorbereidingen.