Tot voor kort was er heel weinig bekend over het persoonlijke leven van Anna Singer: met name van haar dromen, haar liefdes, haar talenten, haar verwachtingen en teleurstellingen. We kenden Anna eigenlijk nog niet als gewoon denkend en voelend mens, omdat er geen dagboeken of brieven van haar bewaard zijn gebleven.

Toen pianolerares Kokky Beumer in 2013 stierf, werden op haar zolder allerlei persoonlijke spullen van Anna gevonden. Auteur en onderzoeker Jet Boetje startte naar aanleiding van deze vondst een diepgravend onderzoek. In Amerika, in Noorwegen en natuurlijk in Laren. Jet ontdekte brieven en dagboeken geschreven door vrienden en personeel van Anna en William en publiceerde hierover het boek “Een verborgen leven”. Zo bracht ze Anna voor ons tot leven. Met dit boek als inspiratie en leidraad vertelt Jet Boetje tijdens dit themacafé over het verborgen leven van Anna Singer.

Datum en tijd donderdag 5 maart 2026, 10.00-12.00 uur
Locatie Noordersingel 4, Eemnes
Entree gratis

Gratis themacafés bij Bibliotheek Gooi+ ontmoeting, kennis & inspiratie
Samen met vrijwillige ambassadeurs en sprekers uit de regio organiseert de bibliotheek gratis toegankelijke themacafés. Ook niet-leden kunnen deze bijeenkomsten gratis bijwonen. Vooraf aanmelden is niet nodig.
Bekijk eens de activiteitenagenda op onze website, of neem de folder met alle themacafés mee in één van onze vestigingen!