Zoals iedereen waarschijnlijk al vaak genoeg heeft meegemaakt is Nieuwjaars ochtend een bovengemiddeld lastige dag om op te staan en om jezelf ertoe te zetten iets actiefs te doen. Dit is natuurlijk helemaal niet de bedoeling gezien de goede voornemens die vanaf deze dag in zouden moeten gaan.
Daarom organiseren wij als KPJ opnieuw een spetterende editie van de Nieuwjaars duik op 1 januari 2025. Ga jij solidair met ons mee het water in om het nieuwe jaar af te trappen? Kom dan gezellig langs bij de ijsbaan in Eemnes waar om 15.00 uur het startschot afvuurt en in combinatie met warme chocomel en een heerlijk bakkie erwtensoep kun jij hierna weer lekker opwarmen.
Heb jij nou het idee dat het koude water niet helemaal jouw ding is?
Dan ben je nog steeds welkom om langs de zijlijn toe te juichen en vervolgens het nodige overleg te houden met je buurman of -vrouw, wat zich nou eigenlijk allemaal heeft afgespeeld die avond ervoor!