‘Eemnes blijf bij de pinken’ is een verzameling van ruim 60 eerder gepubliceerde gedichten, voordrachten en liedjes over ontwikkelingen, gebeurtenissen en beschrijvingen in en over Eemnes. En dat alles gelardeerd met bijbehorende foto’s. De inhoud van de bundel schommelt tussen weemoed, verontwaardiging en blijdschap. Wortel’s taalgebruik is prozaïsch, satirisch en metaforisch, waardoor het lezen van dit boekwerk tot méér dan een aangename bezigheid leidt. Een geschenk voor eenieder die van Eemnes houdt.
‘Vertel me wat’ is een bundeling van eerder verschenen gedichten over allerlei thema’s die Gerard Wortel bezighouden.
Een mix van gedichten, voordrachten en liedteksten, verfraaid met foto’s van zijn zelfgecreëerde bizarre muziekinstrumenten. Zijn teksten ademen een sfeer uit van lichtvoetigheid, terwijl de lezer ondertussen genoopt wordt tot nadenken.
Wortel weet gebeurtenissen, ontwikkelingen en zijn ervaringen op een herkenbare wijze voor het voetlicht te brengen: niet shockerend maar confronterend, niet zwart-wit maar kleurrijk. Een totaalkundig genoegen.
De bundels zijn € 10,00 per stuk en worden gratis in binnen de BEL-gemeenten thuisbezorgd. Even een mailtje naar gerardwortel@ziggo.nl Vermeld daarin uw adres, het aantal bundels en de titel(s)