Op Hemelvaartsdag donderdag 9 mei 2024 zal er een koffieconcert gegeven worden in het Huis van Eemnes om 11.30 uur door het ‘Baroktrio van Nu’.

‘Baroktrio van Nu’ bestaat uit Saron Houben, barokviool, Irma Haverkamp, barokviool en barokaltviool en Hanne Steffers, barokcello. De drie musici hebben zich gespecialiseerd in Barok-muziek en spelen daarbij op echte barokinstrumenten met darmsnaren en met barokstokken.
De muziek die ze spelen is ook voornamelijk uit de baroktijd en op deze manier laten ze die muziek het meest tot zijn recht komen. Er zal uitleg gegeven worden over de oude instrumenten, stokken, barokcomponisten en de oude stijl van spelen. Het belooft een mooie, leerzame ochtend te worden.

Aanvangstijd half uur eerder
Let op: de aanvangstijd is dus een half uur eerder dan u gewend bent. De koffieconcerten zullen altijd om 11.30 uur beginnen. De toegang is 12 euro inclusief koffie. Adres Huis van Eemnes Noordersingel 4 Eemnes, ook bereikbaar met bus 109. De Dijkzaal is open vanaf 11.00 uur.
Kaarten verkrijgbaar aan de zaal. Reserveren mogelijk op www.scarbomusica.nl/
bespreking.php

Telefoon: 06-53516624
Email:info@scarbomusica.nl
www.scarbomusica.nl