Het was donderdag 20 februari feest bij Knip-Oog. De oudste deelneemster Jeanette werd 90 jaar en dat verdiende een bloemetje! Bijna iedere donderdag is zij van de partij, en altijd met een stralende lach en vrolijk humeur. Met haar prachtige breiwerken.
Iedere donderdagmiddag is er in de Schoter (bij de R. K. Kerk ) van 14.00- 16.30 uur een gezellig samenzijn met dames die breien, haken, naaien of borduren onder auspicien van Versa Welzijn.
Er zijn naaimachines, stof, wol, brei- en haaknaalden voorradig. Er wordt gebreid voor een goed doel, of gewoon wat voor jezelf, de deelnemers helpen elkaar. Er zijn ook vrijwilligers die kunnen helpen, zij zorgen ook voor thee en koffie. Kom gerust eens kijken, het is vrijblijvend en altijd gezellig.