Op zondag 31 mei vindt er weer een prachtig cultureel evenement plaats in Eemnes! Het derde Eemnesser Huiskamerfestival. Na de eerste oproep in De Rotonde van 19 februari kwam het aantal aanmeldingen van artiesten die graag willen optreden goed op gang.

Tijdens een Huiskamerfestival kunnen de bezoekers op tal van plaatsen, verspreid over heel Eemnes, genieten van diverse podiumkunstenaars. De organisatie zoekt daarom podiumkunstenaars èn huiskamers om de artiesten een intieme locatie te bieden. Bij mooi weer kunnen de optredens ook in de tuin plaatsvinden. Het organiserend comité koppelt de artiesten aan de locaties en draagt zorg voor een programmakrant die huis aan huis verspreid zal worden. Het Huiskamerfestival is een uitgelezen gelegenheid om in een kleinschalige omgeving podiumervaring op te doen en de eigen act te promoten. Alle podiumdisciplines zijn welkom. Zowel klassiek, pop, cabaret, dans, toneel en poëzie. Elk optreden zal ongeveer 30 minuten duren en tijdens de middag wordt de act drie keer gespeeld. De organisatie roept daarom zangers, koortjes, rappers, dichters, dansers, vertellers en muzikanten op zich aan te melden door een aanmeldformulier in te vullen. Het aanmeldformulier is te vinden op www.huiskamerfestivaleemnes.nl.
Deelname is op basis van vrijwilligheid.

De stichting Een Dijk van Kunst en Cultuur, die het huiskamerfestival organiseert en ook bekend is van de tweejaarlijkse kunstroute, ondersteunt de gastheren en -vrouwen met een tas waarin verschillende benodigdheden en teksten zitten. Half mei komt er ook een informatieavond voor hen waarin de laatste vragen gesteld kunnen worden.

Geïnteresseerd in het beschikbaar stellen van uw huiskamer, maar heeft u nog vragen? info@dijkvankunstencultuur.nl.
Woonkamer beschikbaar stellen? Op www.huiskamerfestivaleemnes.nl staat het aanmeldformulier.

Uiteraard kunnen artiesten die zich nog willen opgeven ook terecht op www.huiskamerfestivaleemnes.nl. Daar is een aparte button voor de aanmelding. Aanmelding is mogelijk tot 5 april 2026.