In het gemeentehuis Laren Eemnes Blaricum exposeert tot en met 29 maart Peter de Jong. Peter maakt figuratief werk, heel kleurrijk. Hij heeft jaren in het onderwijs gewerkt als leerkracht tekenen en schilderen.
Peter heeft een heel eigenlijk stijl, zijn inspiratie haalt hij uit andere werken, foto’s, of gewoon uit kleuren of composities. Van bekende beelden maakt hij weer opnieuw een beeld. Zijn schilderijen zijn met acrylverf geschilderd op doek, soms heel fijn geschilderd en soms met een wat lossere toets, maar altijd met heldere sprekende kleuren.
Schilderen is voor hem een rustgevende zoektocht naar een ‘mooi’ plaatje, maar ook een zoektocht naar zijn eigen creatieve mogelijkheden.
Opbrengst naar Prinses Máxima Centrum
Van ieder verkocht werk gaat 50% van de verkoopprijs naar het Prinses Máxima Centrum in Utrecht. In dat centrum wordt geprobeerd kinderen met kanker te genezen.
De werken van Peter zijn te bewonderen in de centrale hal van het gemeentehuis van de BEL gemeenten.
Openingstijden
Zuidersingel 5 te Eemnes
Maandag tot en met donderdag van 8.30 uur tot 17.00 uur
En op vrijdag van 8.30 uur tot 13.00 uur