Het nieuwe jaar is begonnen en dat betekent voor ons maar één ding, het aftellen naar carnaval is gestart! Als Raad van Elf hebben we er enorm veel zin in en ligt er een mooie planning klaar voor de komende maanden. Graag brengen we jullie allemaal op de hoogte, zodat niemand iets hoeft te missen. Het volledige programma is ook te vinden in de recent verspreide Fidelcourant.

We trappen af op zaterdag 24 januari. Op deze dag nemen wij officieel het heft in handen en wordt de sleutel van Eemnes overgedragen aan Prins Philippus I. Vanaf dat moment heet ons dorp tijdelijk Fidelsliert, tot en met het carnavalsweekend. Deze bijzondere gebeurtenis vieren we met een gezellige borrel bij de KPJ Eemnes. Iedereen is van harte welkom om samen met ons te proosten vanaf 20.30 uur.

Daarna is het even stilte voor de storm, tot het carnavalsweekend losbarst op vrijdag 13 februari. Op vrijdag gaan we langs basisscholen, tehuizen en andere locaties om samen met alle inwoners carnaval te vieren.
Op zaterdagmiddag 14 februari is het tijd voor het kindercarnaval in Grandcafé Eemland, van 13.30 tot 16.00 uur. Met onder andere een leuke goochel-act belooft het een gezellige middag te worden. Alle kinderen zijn van harte uitgenodigd!
De zaterdagavond, 14 februari, pakken we dit jaar extra groots aan. Grandcafé Eemland wordt omgetoverd tot de Liefdeskroeg van Eemnes. We vieren carnaval en Valentijnsdag tegelijk met optredens van Glenn Palm, Maxim Froger, DJ Michael FD en Saxy Mr. S. Neem je partner, vriend(in) of date mee en beleef een Valentijnsavond die je nooit meer zult vergeten. Tickets zijn verkrijgbaar via www.desliertjes.nl/tickets en bij de raadsleden. Voor de echte liefhebbers gaat het feest op zondag en maandag gewoon door. Zondag 15 februari reizen we met de bus naar Achterveld en op maandag 16 februari staat Breda op het programma. Wie carnaval eens buiten Eemnes of onder de rivieren wil meemaken, kan zich aanmelden bij een van de raadsleden of via info@desliertjes.nl

Na al dit feestgedruis nemen we even rust, maar niet voor lang. Op zaterdag 14 maart sluiten we af met een groots themafeest in het Huis van Eemnes, met niemand minder dan The PianoHouse. Vijf jaar geleden was dit al een groot succes en diezelfde sfeer en gezelligheid willen we graag opnieuw beleven.

Kortom: een bomvol programma met voor ieder wat wils. We hopen jullie bij veel van deze momenten te zien en kijken ernaar uit om er samen een onvergetelijk carnaval van te maken!