Sacha van der Zwaan-Hendrikse (57) komt uit Eemnes en doet voor de zevende(!) keer mee aan de Cruyff Legacy 14K. Dit jaar doet Sacha mee aan de 14K Walk. Haar motivatie? In beweging blijven én geld ophalen voor een prachtig doel.

Doorzetter met een missie
Sacha is al van jongs af aan fan van Johan Cruijff én Ajax. Zijn gedachtegoed heeft haar altijd geïnspireerd: “Johan zei dat je altijd door moet gaan, ongeacht je handicap of uitdagingen.” Door die woorden is ze nu letterlijk geïnspireerd. Nadat ze in april een knieprothese kreeg door artrose, moest ze stoppen met volleyballen. Maar opgeven? Dat is niks voor Sacha. “Nu wandel ik elke dag 10.000 stappen. Het houdt me fit en geeft me energie!”

Een groot doel, elke stap helpt
Met haar enthousiasme heeft Sacha voor deze editie van de Cruyff Legacy 14K al meer dan €1600 opgehaald. Een fantastisch bedrag! “Sport moet voor iedereen toegankelijk zijn. Dat gehandicapte en kansarme kinderen via de Cruyff Foundation kunnen sporten, vind ik heel belangrijk. Daar draag ik graag mijn steentje aan bij.”

Tips om geld op te halen
Hoe Sacha zo succesvol geld ophaalt? Met simpele, slimme tips: “Hang een poster op, stuur berichten via WhatsApp of mail en vraag altijd vriendelijk of mensen willen sponsoren. En laat je QR-code zien! Dat maakt het supermakkelijk.”

Zoals Johan Cruijff ooit zei: “Alleen kun je niks, je moet het samen doen.” Dus meld je aan, doneer, of deel het verhaal van Sacha. Samen zorgen we ervoor dat nóg meer kinderen kunnen genieten van de kracht van sport!

Doe mee of steun Sacha via de QR code
Het evenement betekent voor Sacha meer dan alleen wandelen. “De sfeer is geweldig, en de gedachte dat je anderen helpt, maakt het extra bijzonder. Het laat zien dat je samen écht verschil kunt maken.” Haar verhaal is een inspiratie voor iedereen die overweegt mee te doen of een deelnemer te steunen.